Gizlilik Politikası

 

Son düzenleme : 04 – Ekim – 2020

Aşağıdaki “Gizlilik Politikası”, evewasel.com.tr web sitesinde ve EVE WASEL ALIŞVERİŞ İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ’nin tescilli ve saklı ticari markası olan Eve Wasel adlı platform ve uygulamalar için geçerlidir (daha sonra önceki tüm programlara “Eve Wasel” veya “yazılımımız” olarak atıfta bulunacağız. Bu “gizlilik politikası”, kullanıcının veya yazılımımızdan yararlanan kişinin (daha sonra “müşteri” olarak anılacaktır) kendi kişisiyle ilgili ve yazılımımızı normal kullanımı sırasında bize kaydettirdiği tüm kişisel verileriyle ilgilenme politikasıdır. Bu “gizlilik politikası” siteyle bağlantılı değildir. İster müşteri ister üçüncü bir taraf için olsun, belirli coğrafya ve değer verdiğimiz ve saygı duyduğumuz kişisel verilerinizin gizliliğini korumak için uygulanan bir politika ve özel kişisel verilerle nasıl başa çıktığımızı anlamak için lütfen aşağıdaki açıklamalara bakın ve herhangi bir özel kişisel veriyi girmeden önce, içerdiği hususları kabul edin.

Toplanan verilerin biçimleri nelerdir:

Yeni kayıt veya değişiklik üzerine yazılımımıza veya anket veya pazarlama formlarına girilen tüm veriler, elektronik veya kağıt olsun, bizimle herhangi bir iletişim yolu ile iletişim kurduğunuzda, yazılımımız aracılığıyla aramızda gerçekleşen işlemlere ait tüm veriler, ayrıca bizimle iletişim sırasında girdiğiniz tüm kayıtlar ile ilgili detaylar, profiliniz, cihazınızın konumu veya cihazınızın tanımlayıcısı, yazılımımızı kullanma deneyiminizi geliştirmek için faydalı bulduğumuz diğer veriler.

Toplanan veriler nasıl kullanılır:

Eve Wasel hizmetlerini tüm şekil ve ayrıntılarıyla sağlamak, yazılımımızla ilgili deneyiminizi geliştirmek ve iyileştirmek için özel çalışmalar için ve özellikle yazılımımızda açıklanan “Hüküm ve Koşullar Sözleşmesi” başta olmak üzere müşteriyle ve bankalar gibi gerekli olan üçüncü taraflarla yapılan tüm sözleşmelerin belgelenmesi ve uygulanması için önceki paragrafta açıklanan çeşitli şekillerde toplanan verileri kullanırız. Dolandırıcılığı tespit etmekle ilgilenen taraflar veya o sırada veri depolama hizmeti sağlayıcıları gibi teknik taraflar da bu “gizlilik politikasına” tabidir veya sağlayıcıların politikalarına ve ayrıca üçüncü tarafların tüm benzer durumlarına ve ayrıca bir karar durumunda devlet (veya uluslararası) kurum veya kuruluşlara bağlı kalabiliriz. Mahkeme veya herhangi bir şekilde ve herhangi bir tarafa herhangi bir şekilde zarar durumu meydana geldiğinden şüphe duyulması halinde, bu veriler ifşa edilmemişse, bunun karşılığında çeşitli şekillerde toplanan bu verileri yukarıda belirtilenler dışında herhangi bir üçüncü şahsa satmamayı, sunmamayı veya paylaşmamayı taahhüt ederiz. Yukarıda , işbu “gizlilik politikası” kapsamına giren bir şekilde, yazılımımız aracılığıyla olmadığı sürece, kişisel verilerinizi herhangi bir tarafla paylaşmanızla ilgili herhangi bir yükümlülüğü size taahhüt etmez. Elbette kişisel veriler içermeyen, ancak yazılımımızla ilgili deneyiminizi geliştirmemize yardımcı olan veriler içeren tanımlama bilgileri de kullanıyoruz. Genel olarak, sahip olduğumuz tüm kişisel veriler şifrelenmiştir, ancak İnternet, ağlar ve bilgisayarların tamamen güvensiz penetrasyon araçları olduğu bilinmektedir.Bu nedenle, yetkilerimizin ötesinde bu yollarla kullanımınız sırasında verilerinizin gizliliğini garanti etmiyoruz. Veriler, dünyanın herhangi bir yerindeki bağlantılı hizmet sağlayıcıları tarafından saklanır ve ayrıca bu “Gizlilik Politikası” na tabidir veya sağlayıcının politikalarına bağlı kalabiliriz. Ayrıca, teknik ve yasal nedenlerle, hesaplarınızı bizden sildikten sonra bile yukarıda açıklanan çeşitli formlarda toplanan verilerinizin tamamını veya bir kısmını saklayacağımızı da not ediyoruz.